Červenec 2012

Diary #1

30. července 2012 v 17:21 | Sheela
Ahoj lidičky,
tak teď opětněbudu moc aktivní, protože budu opět pracovat na gallerii. Postahuji zbytek fotek, udělám fotky do rámečků a pak se pustím do laye, abych to konečně měla z krku. Konečně je hezký počasí a já nemůžu ven, protože mi doktorka nasadila antibiotika. :D Fakt lahoda,tři týdny prázdnin promarodit to se opravdu může stát jen mě. :D V srpnu zase brigády takže tyhle prázky rozhodně užitý nebudou. :D Tak doufám, že toho stihnu, co nejvíc, protože pak opět začne škola, tentokrát prvnák na střední, budu si muset zvykat a podobně takže ze začátku nebudu moc přidávat. Já vím, jsem hrozná. Už myslím na školu, ale věřte, že už mi z toho ležení začíná hrabat. :D Myslela jsem, že jeto jen obyčejná angína a že to přechodím tak to většinou dělám, přechodím nemoce a jsem happy, ale tentokrát mi to nevyšlo, protože jsem měla spálovou angínu a ještě jsem si přihoršila. :D Jsem prostě šikulka.
Takže všem ostatním přeji příjemný prázdniny, adios Sheela. :P

Nová fakta

29. července 2012 v 16:40 | Sheela |  News


Já vím, já vím. Říkala jsem, že se k tomu už nebudu vyjadřovat,protože mám vlastní názor, alepořád je víc a víc nových faktů, které naznačují, že se opravdu jedná o fake. Mám tu pro vás nejen rozhovor s Robem,ale i prohlášení Kristen takže snad vás to aspoň trošku donutí k zamyšlení.

Zavržení Kristen Stewart?

27. července 2012 v 14:25 | Sheela |  News
Říkala jsem si, že už se ke kauze Kristen a zahíbání nebudu vyjadřovat, ale to co čtu mě prostě donutilo také něco napsat, protože číct urážky na Kris mi opravdu není příjemné. Ať už to Kris udělala nebo ne, nezaslouží si slyšet takové nadávky jako například děvka apod. Já Kristen pořád pokládám za úžasnou herečku, která je inteligentní, krásná a milá. Když se všude psalo, že Rob Kris podvádí, že ji ponižuje a podobně, nikoho to nezajímalo. Jde přece o úžasného Roba. Ale jakmile výjde článek o Kris tak je to konec světa, neříkám že Roba nemám ráda, ale prostě mě štve, že lidi dělají tyto rozdíli. Prostě šilené fanynky Roba se tetelí blahem, že ti dva už spolu nejsou a píší o Kristen, že roztahuje nohy pro role, že doufají, že už se k sobě nevrátí a podobně. Já v ROBSTEN pořád doufám a doufat nepřestanu, protože tyhle dva si neumím představit od sebe.
Sakra, lidi, nevěra už je teď v každém vztahu, ale většinou se ji podaří hodně dobře ututlat. Nedívej te se na to skrz prsty a pořádně se nad tím zamyslete.
Já dál přeji Kris to nejlepší, hodně úspěchů a pořád budu její fanynkou. Dál už se k této kauze vajydřovat nebudu, Sheela.

Kauza Kristen Stewart

26. července 2012 v 11:48 | Sheela |  News

Fanoušky po celém světě včera zasáhla zpráva, kterou vydal v nejnovějším čísle časopis US Weekly - "Kristen (Stewart) podvádí Roba (Pattinsona)." V časopise jsou také k dohledání i "exkluzivní fotky," na kterých je možné vidět, jak se Kristen tulí ke svému novému milenci, kterým je režisér filmu Sněhurka a lovec, Rupert Sanders. Díky této kauze došlo k tomu, že se fanoušci Kristen nebo Roberta, začali hádat jeden s druhým a několik z nich dokonce napsalo, že po tomhle už dál nedokáži nebo nechtějí být Kristeninými fanoušky. Po včerejším článku a asi dvouhodinovém sledování twitteru jsem se rozhodla napsat ještě jeden článek o celém tom humbuku. Doufám, že některým z vás to pomůže, než Kristen úplně odstoudíte, protože...tohle všechno je jenom LEŽ!

PRO - proč by měl mít časopis US Weekly pravdu...

- v prvé řadě jsou tu fotky, které byly k vidění v časopise. Když se podíváte na scany v první moment si určitě pomyslíte, že ty fotky jsou pravé...
- předtím, než Liberty Ross (manželka Ruperta Sanderse) zrušila svůj profil na twitteru, zanechala tam několik záludných zpráv...

1. Fotku opilé Sněhurky se zprávou: Po tom všem není tak pěkná nebo čístá...
2. Dále je tu zpráva, kterou Liberty "retweetla": Někdy se musí dobré věci rozpadnou, aby ty lepší zůstaly navěky. - citace Marilyn Monroe.

3. Její poslední zpráva na twitteru bylo 'Wow' zda to však souvisí s touhle kauzou...to nikdo říct nemůže.

- K časopisu People se dostalo údajné oficiální prohlášení od samotné Kristen: "Je mi hluboce líto bolesti a nepříjemností, které jsem způsobila svým nejbližším. Tato chvilková nerozvážnost ohrozila tu nejdůležitější věc v mém životě, osobu, kterou miluju a respektuju, Roba. Miluju ho, miluju ho, je mi to moc líto."

PROTI - proč si myslíme, že je tohle všechno jedna velká LEŽ

- Tak v prvé řadě tu máme několik fotek, které dokazují, že "exkluzivní" fotky, které dostal US Weekly, byly upravené photoshopem. U prvního článku na toto téma jsem vám dávala odkaz na fotky, kde se odkazovalo spíše jen na snímek z titulky - první, co nás všechny asi zarazilo bylo to, že Kristen chybělo ucho... Nějaké španělské fanynky však udělaly něco jako průřez fotkami a je zde ještě jasnější, že všechno je FAKE...
-> zde <- najdete fotky, které dokazují, že obrázky vydané People a US Weekly jsou falešné.
- Pojďme si taky rozebrat to "oficiální prohlášení Kristen." Zaprvé, nechápu, proč by měla něco takového posílat časopisu People, který se o všem, stejně tak jako plno dalších webů, které tuto informaci bohužel šíří dál a dál, dozvěděl z magazínu US Weekly. Zadruhé: zní vám oficiální slova, jako Kristen? Pokud vím, nikdo, ani Robert ani Kristen, nikdy neřekl "Miluju Kristen" nebo "Miluju Roba." Vždy kolem toho mlžili a ačkoli je podle několika fotek zřejmé, že jsou spolu, médiím nikdy nic neprozradili. Navíc Kristen s médii o svém soukromí moc nemluví a najednou říká "miluju ho, miluju ho."

- Víc jako Kristen rozhodně zní tato zpráva, která však nikdy nebyla potvrzená jako pravdivá ↓
"Je mi špatně ze všech těch pomluv. Nepodvádím svého přítele s Rupertem. Tohle je vážně směšné. Byl to můj reřisér a skvělý přítel. To je všechno. Přestaňte říkat tyhle nesmysly o mně a mém osobním životě."

- Navíc, proč bychom měli věřit časopisu People, který údajně napsal, že Taylor Lautner je gay? To, že je něco 'oficiální' si na internetu nebo v časopise může napsat, kdo chce. Jediné oficiální prohlášení by bylo to, kdyby Kristen, nebo její agentka Ruth, natočila video či audio nahrávku, ve které by o tomhle všem mluvila.

- Dále se na twitteru objevují informace o tom, že v době kdy měly být údajně pořízeny fotky, Kristen zrovna hrála golf se svým tátou a Rupert Sanders byl v Londýně! Podotýkám, že všechno se mělo odehrát v Los Angeles. A další otázka - proč na internetu nejsou k vidění další fotky nebo videa? Kdyby fotky byly pravdivé, určitě by jich bylo na internetu k vidění o něco víc...

- Když se podíváte na scany z US Weekly... příjde vám Rupert Sander, který je podotýkám čtyřicátník!, jako někdo, kdo nosí kalhoty tak, aby mu byly vidět spoďáry?

- Jako poslední proti bych řekla... Proč by SAKRA měla Kristen podvádět někoho jako je Robert? Já myslím, že v jejich případě platí přísloví "Ti dva se hledali, až se našli." Podívejte se na tyto fotky a řekněte mi, jestli pořád věříte takovým kravinám, co si bulvár vymýšlí...
ZDROJ: justa.blog.cz
Můj názor: Já už včera věřila, že je to fake. Jako velká fanynka Kristen jsem jí prostě věřila, že by něco takového neudělala. Také jsem zkoumala ty fotky, které jsou sice dobře udělané, ale jdevidět že je to fotomontáž.!! Někdo se, ale opravdu snažil. Souhlasím také s tím, že Kristen by nikdy prohlášení do časopisu nedala,protože své soukromí si chrání! Nikdy své city k Robovi nesdělovala přes bulvár, o jejich vztahu zarytě mlčela. Proč by udělala vyjímku? Sama Rupertrova manželka později přiznala, že na fotkách je ona! Další důkaz je ten, že fotky byly údajně pořízeny v den, kdy Kristen byla na golfu se svým tátou a pochybuji,že by se někde bokem stihla cucat s Rupertem a ještě se během chvilky převléct. Proto jsem si jistá, že se jedná o JEDNU VELKOU LEŽ! Novináři prostě chtějí zničit jeden nádherný pár, toď vše. LIDI NEVĚŘTE BULVÁRU A PODÍVEJTE SE NA FAKTA! JÁ JAKO FANYNKA KRISTEN SE K NÍ ZÁDY NEOBRÁTÍM A BUDU JI I NADÁLE PODPOROVAT, PROTOŽE VÍM, KDE JE PRAVDA, UDĚLEJTE TO I VY! Tohle je ode mně vše. Sheela.

Stewart podvedla Pattinsona?

25. července 2012 v 14:26 | Sheela |  News
Stewart podvedla Pattinsona? Tak tohle křičí každý titulek v americe, ale i webové noviny u nás. Všude se uveřejňují titulní strany People a US Weekly. Na hlavní stránce je nejdřív Kristen s Robertem a u toho fotka Kristen s režisérem Sněhurky a lovce. Každý píše o tom, že Kristen uklouzla a teď toho lituje, protože se jedná o ženatého muže, který má 2 děti,ale já osobně si myslím, že je to fake. Stačí se jen podívat na tu fotku, kde je údajně Kristen s tím režisérem a jde vidět, že se jedná o velmi dobrou fotomontáž. Protože jinak kamse Kristen podělo ucho?
Myslím,že akorát způsobují nepříjemnosti. Podle mě se jedná o milné informace, ale vy si o tom můžete udělat vlastní názor. ;)

POTM #1

24. července 2012 v 10:15 | Sheela |  POTM

Hot or Not #1

24. července 2012 v 9:57 | Sheela |  Hot or Not

Teen choice awards

23. července 2012 v 13:00 | Sheela |  News
CHOICE FEMALE MOVIE STAR OF THE SUMMER - Kristen Stewart ("Snow White and the Huntsman")

ULTIMATE CHOICE AWARD - Kristen Stewart, Taylor Lautner & Robert Pattinson

CHOICE MOVIE (ROMANCE) - "Breaking Dawn - Part I"

CHOICE MOVIE ACTRESS (ROMANCE) - Kristen Stewart ("Breaking Dawn - Part I")

Vanity Fair interview

22. července 2012 v 21:44 | Sheela |  Interviews
Kristen Stewart zdobí červencovou obálku časopisu Vanity Fair pro rok 2012. Tato 22ti letá Snow White and the Huntsman herečka se s časopisem podělila o:

O jejích ne zrovna perfektní fotky
"Za to, že nevypadám na každé fotce perfektně, jsem byla hodně kritizovaná. Beru to hodně vážně. Jsem z toho v rozpacích. Ale jsem na to hrdá. Pokud budu na fotkách neustále dokonalá, lidé v místnosti nebo na červeném koberci mě budou brát jako "tu herečku"! Tu co předstírá. Z toho pomyšlení jsem v rozpacích a tak na polovině fotek vypadám hrozně a neřeším to. Zajímá mě jen to, že až lidé opustí pokoj, řeknou, 'Byla v pohodě. Dobře se bavila. Byla upřímná.' Nezajímám se o ty nenasytný žrouty, kteří chtějí všechno proměnit v něco hrozného. Ne že bych to mohla říct ve Vanity Fairt."
O jejím stylu jako dítě
"Podívejte se na fotku, když mi bylo 15 let. Jsem kluk. Kámo, já jsem nosila bráchovo oblečení. Ne že bych se o to zajímala, ale vzpomínám si, že si ze mě dělali legraci, protože jsem nenosila Juicy jeansy. Ani jsem na to nepomyslela. Nosila jsem oblečení na cvičení. Ale ne že bych se nezajímala o to, že jsem jim pro smích. Opravdu mě to štvalo. Vzpomínám si, když mi při hodině tělocviku v šesté třídě jedna holka řekla, 'Ach můj bože! To je nechutný, ty nemáš oholený nohy!'"

Robert Pattinson o tom, jak veřejnost vnímá Kristen
"Lidé se prostě rozhodli, jak ji budou vnímat. Bez ohledu na to kolikrát se usměje, oni stejně vyberou tu jednu fotku, kde se nesměje."


Kristen Stewart má údajně nová prsa!

18. července 2012 v 23:36 | Sheela |  News

Přítelkyně dívčího idolu herce Roberta Pattinsona (26) Kristen Stewart (22) ukázala na festivalu komiksových šílenců ComicCon v San Diegu nová a větší prsa. Robert musí mít určitě radost!

Herečka a krásnější polovina hollywoodského páru, který se dal dohromady právě při natáčení série Stmívání (Twilight), šla nejspíš "pod kudlu". Kristen sice operaci oficiálně nepotvrdila, ale několik vyhlášených hollywoodských plastických chirurgů se shodlo, že je to nad slunce jasné.

"Její prsa evidentně změnila tvar i velikost. I když to může být výsledkem použití push-upky, v tomhle případě bych o tom pochyboval," říká plastický chirurg Dr. Matthew Schulman.
"Tohle vypadá na dobrou práci někoho z mých kolegů," usmívá se chirurg Dr. Anthony Youn.

Jeden z jejich přátel tuto tezi nepřímo potvrdil, když se svěřil bulvárním novinářům: "Kristen má konečně tělo, jaké si přála, už se nemusí stydět."

Můj názor: Myslím si, že je to drb, ale i tak to sem dávám, aby ste se mohli vyjádřit. Myslím, že tvar i velikost změní i pushapka. Takže zbytečně dělají z komára velblouda. :) ;)