Srpen 2012

Past layout #1

30. srpna 2012 v 11:12 | Sheela |  Past layouts
Od: Jamese
Spokojenost: 100%, lay byl úžasný, ale já prostě miluju změny, ale je možné, že s ek němu opět někdy vrátím.
Od - do: 9. srpna - 30. srpna

"Cali" se bude natáčet až Kristen bude připravená

29. srpna 2012 v 10:03 | Sheela |  News
Navzdory zprávám, že Cali bude bez Kristen, říká zdroj hollywoodlife.com, že film se odložil do té doby než Kristen bude připravena na další natáčení. Po novinkách, že Kristen podvedla svého přítele Robertas režisérem filmu Sněhurka a lovec, se objevily zprávy, že je v depresích a že v důsledku toho všeho byl její film Cali zrušen.
Zdroj, ale řekl že to tak není. Že film nebude pokračovat bez Kristen a Kristen rozhodně nahrazena nebude. "Cali je pozdržen, dokud se Kristen nebude cítit připravena," zasvěcuje zdroj. "A žádná jiná herečka Kristen nenahradí," dodává.

Myslím, že je to velmi ohleduplné ke Kristen, že je fér, že jen kvůli nějakému úletu, který se může stát každému neztrácí všechny role a jsou i tací, kteří souhlasí s tím, že k filmu se dostala kvůli talentu a taková aférka její kariéru nemůže ohrozit. Dokonce jsem četla, že Rob je připraven se s Kristen konečně sejít a všechno projednat, údajně přemýšlí i nad další šancí, ale co je z toho pravda opravdu nevím. Nejedná se o potvrzené informace. Ale zmínit je můžu. ;)

Diary #4

27. srpna 2012 v 17:10 | Sheela
Ahojky lidičky,
o Kristen žádné novinky nejsou takže není co přidávat. :/ Jistí to jen grafika a gallerie, kde právě teď přidávám fotky. :P Konečně! Nikdy se mi do toho moc nechce. :DD Jo, já vím, jsem hrozná, ale dneska nebylo co dělat tak jsme si řekla, že opět začnu něco přidávat.
A mimochodem šílenci, už se nám to krátí! Už jen týden a jdem opět do školy. Já na střední nekdo možná na základku,ale to je jedno. Prázdniny jsou u konce tak vychutnávejte a nasávejte poslední okamžiky. :)
Sheela.

Favorite pics. #2

26. srpna 2012 v 16:04 | Sheela
Další várka obrázků, které jsem si zamilovala. <3

Kristen Stewart Interview with Little White Lies

26. srpna 2012 v 14:45 | Sheela |  Interviews
Kapitola jedna: Otázka

Robert Pattinson. Twilight (Stmívání). Nahota v indie filmech. Sláva. Tohle jsou věci, o kterých s Kristen nebudeme mluvit. "Dobrá," říká herečka, mírně zaskočená, když uslyší dobré zprávy. Sedíme na střešní terase hotelu - který je v přízemí hodně zalidněný bodyguardy - a do filmového festivalu v Cannes zbývají dva týdny. Teprve 22leté Stewart byla poskytnuta elitní ochrana před médii, kterou většinou dostávají ty největší Hollywoodské megahvězdy. Ale my se jí na tohle nechceme ptát.
Ve skutečnosti má LW Lias jen jednu otázku: o čem si chce Kristen Stewart povídat? "Dobře," říká. Poté se zamyslí. "Nechci sama sebe prodat. Lidi jsou tak podivní. Najednou se stanou pro veřejnost tak zajímavými, že si myslí, že stojí za prodej. Obvykle platí, že pro mě je nejzajímavější věc, právě v tuto chvíli, skutečnost, že vychází On The Road (Na cestě). A chci mluvit o On The Road."


Vampire Stories

19. srpna 2012 v 15:59 | Sheela
Rád/a píšeš povídky? Ať už o Vampire Diaries, Twilight, Vampýrské akademii, Škole noci a dokonce i Harry Potterovi? Pak je tu pro tebe jako stvořený web vampire-stories.g6.cz, kde má každý autor šanci vydávat své povídky. Je to menší web, který se právě rozjíždí, ale myslím, že má velkou šanci na úspěch. Chceš se přidat do naší malé rodinky autorů? Naštiv náš web a seznam se s pravidly. Poděl se se světem otvé povídky! :)
Sheela.

New Idea

18. srpna 2012 v 21:45 | Sheela
Ahoj zlatíčka,
já vím jsem asi magor, ale rozhodla jsem se založit ještě jeden blog a to o Demi. Sotva stíhám tento, ale já prostě... Demi jsem si zamilovala. Dneska jsem koukala na dokument o ní a hned si řekla: O té chci blog. Jo, hodně mě to jak mluvila inspirovalo. Rozhodně nechci blog zakládat sama takže kdyby se někdo chtěl přidat tak klidně napište. :) Budu jen ráda. :)
S.

Jodie Foster se vyjádřila k celé kauze

15. srpna 2012 v 23:31 | Sheela |  News

Všichni jsme viděli na titulních stránkách Kristen s tučným nápiskem "Kristen Stewart přistižena". Všichni jsme postřehli snímky "Líbí se mi ty boty, nesnáším její vlasy, roztomilý pár, pěkné boty". Chyba je v médiích. Zvednete mladé lidi jako bohy a poté je svrhnete na zem. Podívejte se na ně stejně jako oni na nás. Ale my jsme jen příhlížející v tomto procesu.
Byla jsem herečka už od 3 let, k dnešnímu dní 46 let. Nemám žádné vzpomínky na dětství mimo veřejnost. Často ke mně chodí cizí lidé a ptají se jak jsem dokázala zůstat normální a já lžu a odpovídám "asi mám nudnej život". Mám uspořádaná pravidla. V mé době díky kázni, a síle vůle jste mohli být hvězdou s právem na soukromí. Naučili jste se ponořit se pod znečištěný vzduch a dýchat brčkem. Ale mohli jste vstát a říct, že se nebudete podílet na svém vlastním zničení. Už ne. Kdybych byla mladá herečka a nebo herec a začínala kariéru v této době v dnešní éře sociálních médii, jejich loveských sezón, tak bych přežila? Utopila bych se v drogách, sexu a večírcích? Byla bych ztracena?

Kristen možná přijde o další roly

15. srpna 2012 v 10:14 | Sheela |  News
Není pochyb o tom, že Kristen Stewart a její záležitost s režisérem Sněhurky a lovce Rupertem Sandersem způsobila veliké pobouření. Nejnovější zprávy přicházejí a točí se nejen kolem dramatu, ale také kolem pokračování úspěšné Sněhurky a možné role Kristen.
Podle lhůty se měl na pokračování podílet i 41 - letý režisér se scénaristou Davidem Keppem, ale vzhledem k nedáné aféře se plány výrazně změnily. Hollywood Reporter pokračoval s pátráním. "Universel se rozhodl pozměnit svůj plán ohledně "Snowhite and the Hutsman" místo Sněhurky se zaměří na pokračování lovce, kterého hraje Chris Hemsworth." Zatím nepadlo žádné slovo o tom, jestli se v druhém díle objeví i Charlize.