Leden 2013

Nové trendy na Twitteru

31. ledna 2013 v 16:07 | Sheela |  News
Na Twitteru se objevil nový trend, který se týká naší Kristen. :) Rozhodně je to pěkné a i já bych si přála, aby Kristen byla Pattinson. ;)
P.S.: Neberte to, jako návrat.. ;) Jen jsem nechtěla, aby to tu chybělo. ;)

Hiatus!

24. ledna 2013 v 16:40 | Sheela |  Diary
Jak jste si mohli přečíst už v názvu článku tak si dávám menší hiatus. Tedy možná trošku větší. Nebudu tu nejspíš měsíc kvůli škole. ;) Potřebuji si na chvilku dát oraz. Snad mě pochopíte. Prosím, Affs, aby si mě nemazali. Sheela

What's wrong?

21. ledna 2013 v 20:11 | Sheela |  Diary
Ahoj, ahoj, ahoj.. :)
Ano, trochu optimismu na večer. :D Mám dobrou náladu. :) Takže pár informací k tomuto blogu. Mohli jste si všimnout, že zde přibyl Kellan a Ashley. :) Rozhodla jsem se podle sebe, protože ty dva zbožňuji. :* Možná zde postupem času přibudne i Jackson a Nikki, ale to se teprve uvidí podle toho, kdy doplním gallerii. Ano moc se mi do toho nechce, ale nemůžu to odkládat věčně. ;D Doplnila jsem pár rubrik s Kellanem, aby nebyly prázdné. Zítra se vrhnu na Ashley a snad i gallerii. :) Teď si jdu číst a trochu relaxovat. Je to potřeba.
Přeji i vám krásný večer a i zítřejší den. :) Your amind Sheela. <3

Rob a Kristen na top žebříčku Forbes

18. ledna 2013 v 19:56 | Sheela |  Ankets
Rob a Kristen se umístili na #1 místě v populárním žebříčku časopisu Forbes v seznamu nejúspěšnějších romantických párech na scéně mezi rokem 2010 - 2012. Vydělali 1,17 miliardy dolarů jako Edward a Bella v Twilight sáze.
Rob je zařazen také #10 s Reese za postavy Jacoba a Marlen ve filmu Voda pro slony.
Celý žebříček:
1) Kristen Stewart and Robert Pattinson - $1.17 billion
2) Rachel McAdams and Channing Tatum -$125 million
3) Jennifer Aniston and Adam Sandler - $103 million
4) Sarah Jessica Parker and Chris Noth - $95 million
5) Julianne Moore and Steve Carell - $84 million
6) Amanda Seyfried and Channing Tatum - $80 million
7) Natalie Portman and Ashton Kutcher - $71 million
8) Miley Cyrus and Liam Hemsworth - $63 million
9) Zac Efron and Taylor Schilling - $60 million
10) Reese Witherspoon and Robert Pattinson - $59 million
Kopíruj jen se zdrojem! Sheela


Some things about this week

11. ledna 2013 v 14:59 | Sheela |  Diary
Ahoj lidičky,
tenhle víkend jedu k tátovi a u něj mi blbne internet takže moc příspěvků nečekejte. :) Přednastavím pár článků, které se budou týkat hlavně grafiky, protože o Kristen, Robovi ani Tayovi žádné novinky nejsou takže není ani moc co přidávat. :D Snad to chápete.:)

BD1 - Deleted scene #1

10. ledna 2013 v 15:20 | Sheela
Na internetu se objevily nové scény z BD1 - vymazané scény. :)
Tak si je užijte. :P

Breaking Dawn P1 EXTENDED EDITION

7. ledna 2013 v 19:22 | Sheela |  News
Na youtube se obevil trailer ke speciální edici Breaking Dawn - Part 1, kde můžete shlédnout 8 minut nikdy neshlednutých scén a podobně.

Stewart a Pattinson: Stěhování do Londýna?

7. ledna 2013 v 15:20 | Sheela |  News
Herec Robert Pattinson a herečka Kristen Stewart si údajně koupili dům v Richmondu.
Robert Pattinson a Kristen Stewart údajně zvažují přesun do Londýna.
Here strávil Nový rok v britské metropoli. Idol, který se narodil v Londýně by velmi rád strávil více času ve svém rodném městě. "Rob po události s Kristen mnohem více připnul k přátelům a rodině v Londýně. Rozdělil svůj čas mezi Los Angeles a Lodnýn. Rád by v Londýně opět zakořenil a Krsiten nejspíše taky. Řekl jí, že pokud chce ať pracuje, ale že budeme muset připustit, že budou trávit více času v Londýně."
V Richmondu, v jihozápadním Londýně Robert a Kristen našli ten správný hotel. Jedná se o starý viktoriánský dům s vlastním hřbitovem a červenými zdmi. "Je na trhu a stál miliony. Narozdíl od ostatních na které se podíval mu velmi vyhovuje a navíc by nemusel tolik rekonstruovat. Se svým hektickým rozvrhemchtěli něco, kde by se mohli volně pohybovat a navíc má velmi krásnou zahradu. Jsou do toho majetku zamilováni. Kristen je velmi našená, že stráví více času ve Velké Británii a také řekla, že by chtěl v Londýně natáčet."
Pattinson a Stewart by ale nebyli jedinými celebritami v Richmondu. Už pár týdnů se tam potlouká Brad Pitt se svojí dlouholetou přítelkyní Angelinou Jolie a jejich dětmi.

KOPÍRUJ JEN SE ZDROJEM! VLASTNÍ PŘEKLAD!

Robert ~ Family

6. ledna 2013 v 13:41 | Sheela
RICHARD PATTINSON (Robův otec): Robertův otec pracuje v automobilovém průmyslu. Také pomohl dostat se Robovi k herectví, když se vyptával dívek, kde se teď nejvíc lidi potloukají a ony odpovídaly, že Barnes Theatre Group. Tam byl také Rob objeven.
CLARE PATTINSON (Robova máma): Robova máma pracuje pro modelingovou agenturu.
LIZZY PATTINSON (Robova sestra): Lizzy je zpěvačka, která dělá koncerty v okolí Londýna a někdy dělá také příležitostně modeling.
VICTORIA PATTINSON (Robova sestra): Victoria pracuje jako reklamní manažer a někdy dělá také příležitostně modeling.