Březen 2013

Hiatus

30. března 2013 v 17:10 | Sheela |  Diary
Tak jak už je jasné z nadpisu tak si chci dát menší hiatus, abych vše dohnala ve škole a popravdě tak trochu si odpočinula a rozmyslela si, jestli ještě vůbec chci být na blogu. Kolikrát na blog náladu mám někdy zas ne. Je pravda, že mě to celkem dost zaměstnavá. Proto si chci rozmyslet, jestli to má ještě nějaký smysl.
Nemůžu říct, jestli hiatus bude trvat týden nebo dva - možná i měsíc - ale kdyby to trvalo nějak enormně dlouho tak se ozvu. ;)
Prosím affs, aby mě vynechali ze všech kontrol.
Sheela.

Lovestory pokračuje - Edward a Bella jsou spolu!

28. března 2013 v 15:14 | Sheela |  Gossips
Na světě jsou holt dvojice, které k sobě patří. Jednou z nich nejspíše tvoří Robert Pattinson a Kristen Stewart! Lásku jako trám překazila nevěra Kristen s režisérem Rupertem Sandersem. Zpočátku se sice zdálo, že ji Robert vydýchá, ale nakonec se odhodlal k činu a se svojí přítelkyní se rozešel. Poslední dva měsíce pak strávil v Austrálii, kde natáčel nový film "The Rover". Po návratu do L.A. ale vše nasvědčuje tomu, že se tenhle "pár" dal znovu dohromady!

Co říká blízký přítel páru? "Kristen a Rob momentálně snad ani nemohou být šťastnější! Užívají si toho, že jsou po dlouhé době spolu. Robert úplně zasypal Kristen láskou! Moc mu scházela a je to na něm vidět. Myslím si, že ten vztah teď bude silnější, než kdy dřív!"

Šestadvacetiletý rodák z Londýna už dříve řekl, že využije dvouměsíční pracovní výlet do Austrálie k tomu, aby se rozmyslel, jestli to má s Kristen ještě cenu. Vypadá to tedy, že už se rozhodl a pro dvaadvacetiletou herečku to je to nejlepší možné rozhodnutí! Od té doby, co se Rob od "protinožců" vrátil, tráví s Kristen všechen čas. Před pár dny si spolu zašli i na romantickou večeři a drželi se za ruce :) "Ano, Rob přijel a první osobou, se kterou se chtěl setkat, byla Kristen. Těšil se samozřejmě i na jejich psy (Beara a Bernieho)," dodal zdroj.
zdroj: bravo.cz
P.S.: Je to umistěné v drbech, protože to taky drb je. ;D Nevěřím tomu, podle mě Robsten celou dobu byli spolu. Ale to už je vedlejší. :)

Sometimes you must do something special

28. března 2013 v 10:09 | Sheela |  Diary
Dobré ráno zlatíčka,
určitě jsme se dneska všichni probudili s lepší náladou díky tomu, že nemusíme do školy. :) :3 Je to senzační. Pět dní volna, které utečou hrozně rychle. :/ No takže dneska ráno to bylo super. Vstát si v kolik chci. No, bylo by to super jen kdybych mamceneslíbila, že uklidím celej byt. Ví, že po ránu se mě nemá na nic ptát, že rozespalá ji všechno odkývu a dnes to použil proti mně! :D Ale to nějak zvládnu. Teď dopoledne tu nejspíš moc nebudu. Odpoledne přidám vše potřebné a pak zas půjdu na gallerii doplňovat. Včera mi blba, tak jsem nic moc nemohla přidat, což mě štvalo. :/ Tak snad to dneska bude lepší. :)
Pěkný den a příjemné prázdniny, Sheela.


Twitter #2

27. března 2013 v 15:29 | Sheela |  News
Na internetu se objevil nový tweet o Kristen a Robovi. :) Jsem moc ráda, že jsem spolu, prostě Robsten zbožňuji. :)
P.S.: Jsou prázdniny a já doufám, že vše doženu. :P

Videa Kids Choice Awards

25. března 2013 v 16:19 | Sheela |  Events

 

 
Mrazení

23. března 2013 v 16:00 | Sheela
Mrazení
Autor: Maggie Stiefvater
Popis: Kniha začíná napadením malé holčičky vlky, kteří jsou z dlouhé zimy hladový, a proto se vrhnou na první oběť. Malý andílek leží v klidu v trávě a nějak se nebrání jen hledí do nebe. Jeden vlk, který se také připlíží k oběti se na ni zahledí a zahlédne v ní něco víc, a proto ji zachrání odtáhnutím od ostatních vlků. Vlčí kousnutí by mělo být infekční a z kousnutého by se měl také stát vlk, ale malá Grace díky tomu, že ji její táta s vysokými horečkami nechá v autě, se nepromění a tak může svůj život žít dál.