Duben 2013

R. Pattz a Kris opět spatřeny spolu

30. dubna 2013 v 16:52 | Sheela |  News
Robert Pattinson a Kristen Stewart byli spatřeny jak spolu večer opouštějí večerku v Los Feliz, ve čtvrti Los Angeles. Pár nakoupil jídlo, brambůrky a flašku láhve pro Kristen než opustili pěšky místo. Kristen na sobě měla brýle, mikinu a pytlové kalhoty. R. Pattz také opět na sobě měl tepláky, svetr a kšiltovku, které nosí často.
fotky naleznete zde: http://fan-kstewart.fanzoom.net/gallery/thumbnails.php?album=101
fan-kstewart.blog.cz

Hollywoodlife: Top 10 most beautiful women in the world

28. dubna 2013 v 14:55 | Sheela |  News
Na internetu se objevil žebříček 10 nejkrásnějších žen světa a Kristen se umístila na nádherném druhém místě! :) Opravdu jí to přeju. Je to krásné místo, které se zaslouží.
10. místo - Kim Kardashian
9. místo - Bella Thorne
8. místo - Demi Lovato
7. místo - Miley Cyrus
6. místo - Beyoncé
5. místo - Nina Dobrev
4. místo - Kate Middleton
3. místo - Rihanna
2. místo - Kristen Stewart
1. místo - Selena Gomez

Kristen ve vydání People

25. dubna 2013 v 16:53 | Sheela |  News
Kristen se objeví v nejnovějším vydání časopisu People v Nejkrásnějším vydání.
"Jsem docela přirozeně plachý člověk, což je teď v pohodě. Kdysi jsem si myslela, že bych toto trápení měla překonat."
Kristen Stewart


New movie role for Kristen

25. dubna 2013 v 16:48 | Sheela |  News
Podle ClevverTV údajně Kristen prohlásila, že její nová role je ve filmu s názvem Seasons of Dust společně s hercem Jamesem Francem (Spiderman, Spring Breakers). Film se odehrává v Indii v době krize a role Kristen se jmenuje Janey.
Zpráva ještě není na 100% potvrzena tudíž se nedá brát za jednoznačně pravdivou. Snad se brzy tato zpráva potvrdí.


17th April - Leaving a Marcus Foster Gig, LA

19. dubna 2013 v 15:49 | Sheela

 


Some info...

14. dubna 2013 v 15:37 | Sheela |  Diary
Nesnáším tohle období, fakt že ne. :/
Učitelé se rozhodli, že nám dají co zabrat těsně před maturitama. Já jsem sice teprve v prváku, ale i tak. Učitelé, kteří nás učí nám dají teďka všechny písemky, aby pak měli klid na maturity. Navíc v květnu mám praxi takže chtějí stihnout co nejvíce. A to mě štve. Vůbec nemám čas na blog. V pondělí s holkama chodím cvičit. Domů přijdu kolem půl deváté totálně vyfluslá a na počítač už nejdu. V týdnu se většinou jen učím. Někdy mrknu na affs, ale to je tak nějak všechno. Vůbec nestihám nic přidávat. Což je blbé, protože teď je nejvíce novinek hlavně o Robsten :3
Takže co z toho vyplývá? Hiatus zde bude od 14.4.13 - 28.4.13 může se stát, že někdy tady náhodou něco přibude, ale to hiatus vůbec neruší. Když nebudu na blogu tak snad budu stíha gallerii ta je ještě hodně na doplnění.
Omlouvám se. S. :)

Happy Birthday, Kris!

9. dubna 2013 v 15:45 | Sheela |  News
Před 23 lety se Johnu a Jules Stewart narodila malá princezna, kterou pojmenovali Kristen Jaymes Stewart. Byla to pěkná, zelenooká holčička, která si hned každého podmanila. A čím byla starší, tím rodičům dělala větší radost. Zpočátku chtěla tato malá princezna být spisovatelkou a psát knihy, ale když ji rodiče ukázali filmový průmysl okamžitě si ho zamilovala a rozhodla se být herečkou. Hned na poprvé si zahrála se známou osobností a to s Jodie Foster, která si ji zamilovala. Překvapením pro všechny bylo, že Kristen sklidila neobvykle dobré recenze. Zdálo by se, že ji všichni budou podporovat, ale její spolužáci záviděli natolik, že Kristen odešla, už ve 14 letech ze školy, aby nemusela poslouchat a snášet posměch spolužáků, kteří neměli slitování. Učila se doma, což jí dovolovalo více se věnovat herectví. Její první hlavní role byla ve filmu, Catch That Kid, kde si zahrála po boku budoucí hvězdy High school musical s Corbinem Bleu.
Z dívky vyrostla dospělá slečna, která dostala tu nejlepší nabídku. Měla si zahrát zamilovanou dívku Bellu Swanovou, která se zakouká do upíra Edwarda Cullena. Ze začátku si všichni mysleli, že to bude jen další nezávislý film, ale všechny překvapil velký úspěch. Kristen se díky tomuto filmu seznámila se svým přítelem Robertem Pattinsonem. Tato filmová sága po celém světě i po dokončení sklízí obrovské úspěchy a herci si také přišli na velké peníze.
A právě tato dívenka, která má celý život ještě před sebou, slaví dnes své 23. narozeniny! Tímto bych Kristen chtěla popřát všechno nejlepší a v budoucnu plno filmových, ale i soukromích úspěchů. Snad se my fanoušci dočkáme nových filmů právě s naší oblíbenou Kristen. :)

Tady je pár mých výtvorů s Kristen:
adnIZlQOadkoGIgY

Jsem v týmu...

6. dubna 2013 v 18:13

Přečetla jsem

6. dubna 2013 v 18:01 | Sheela