Květen 2013

Totálně naštvaná

23. května 2013 v 18:46 | Sheela |  Diary
Hello people,
jsem fakt hrozěn naštvaná. Chtěla jsem se přihlásit na gallerii, kterou tak pracně dělám a nešlo mi to! Prostě nejede. Bylo tam už celkem dost fotek, což mě se** ještě víc! Prostě zas budu muset začít odznova. Fakt to nesnáším! Zkusila jsem si požádat na sosugary, protože je prý lepší tak uvidíme jak to dopadne.
S.

Gallery Update: 20th May - Driving around with a friend, Los Angeles

22. května 2013 v 19:18 | Sheela |  Gallery Update
Na internetu se objevily nové fotky Kristen, kdy jede se svojí kamarádkou v autě. Je na místě spolujezdce a řídí její kamarádka Suzie.
V poslední době se také zase začaly množit zprávy o tom, že Kristen a Rob už netvoří pár. Možná jsem tyto drby nakopíruji. Ano drby, jelikož to ještě nen potvrzené.
Gallery link:
Kristen Stewart > Candids > 2013 > 20th May - Driving around with a friend, Los Angeles

On the Road new interview

22. května 2013 v 19:09 | Sheela |  Rozhovory

I'm so sorry...

13. května 2013 v 18:38 | Sheela |  Diary
Hrozně, hrozně moc se omlouvám! Ale prostě nestíhám. Tenhle týden tu určitě nebude na 100%, ale příští týden by to mohlo být lepší, začíná mi praxe a já doufám, že mě tam nebudou moc trápit. Takže bych konečně zase mohla pořádně přidávat. I když novinek moc není tak uvidíme. :)
Opravdu se omlouvám. :/

Leaving the Chateau Marmont in LA

11. května 2013 v 12:42 | Sheela

Orphans on Broadway in New York

8. května 2013 v 17:27 | Sheela |  Paparazzi

 

Včera večer byla Kristen viděna na Broadwayi na hře Orphans. Hvězdou v této hře je Tom Sturridge blízký přítel Kristen a Roba.

Fanclub Kristen Stewart

8. května 2013 v 14:48 | Sheela |  About blog
Chceš se stát fanouškem Kristen Stewart na tomto blogu? Máš možnost zapsat zde do fanklubu. Jsou tu ovšem nějaká pravidla. Pokud kritéria slpňuješ a jsi schopný pravidla dodržet, stačí si pak dát ikonku na viditelné místo na tvém blogu a někdy se opět podívat na tento blog.
PRAVIDLA:
1. Musíš mít rád/a Kristen Stewart.
2. Blog už musíš mít minimálně 3 týdny.
3. Ikonku musíš umístit na viditelné místo.

PŘIHLÁŠKA:
1. Přezdívka:
2. Blog/web:
3. Jak dlouho máš blog/web?
4. Máš rád/a Kristen?
Ikonka:

Rozhovor s Kristeninou stylistkou

8. května 2013 v 11:17 | Sheela |  Celebrity o Kristen
Když přišel večer čas na gala setkání, měli jsme seznam lidí, kterých jsme se nemohli dočkat - a Kristen Stewart patřila mezi ty lidi. Dvacet tři let stará hvězda (se bohužel bez Roberta) se objevila v okouzlující červené kombinéze Stelly McCartney a byla jednou z hvězd večera. Samozřejmě jsme také museli konzultovat dlouholetou stylistku Kristen Stewart Taru Swennen - která také obléká Teresu Palmer. Swennen a K-Stew spolu spolupracují od Kristeniných 14 let.
StyleCaster: Setkání Gala je největší fashion noc. Jak je příprava jiná než pro jiné události na červeném koberci?
Tara Swennen: Kristen Stewart i Teresa Palmer začaly se zkouškou už měsíc předem. Milovali jsme myšlenku Stelly McCartney pro Kristen. Myslím, že obě moje holky měli skončit v v červených krajkách pro styl punk. S Kristen jsme si posílaly náčrty pomoci emailu - bylo to jednomyslné rozhodnutí, protože se nám oboum líbila kombinéza. Stella nám dala možnost udělat to černé, zelené a brusinkově červené barvě, u které jsme skončili. Kristen se rozhodovala mezi zelenou a červenou. Její vlasy jsou trochu načervenalé, takže jsme si mysleli, že by to bylo dobré doplňující. Vybavovali jsme to s Kristen přes Skype se Stellou. Tak to bylo opravdu zábavné - jsou dobří přátelé a setkali se dříve než v Londýně, takže to bylo opravdu pěkné. Ale přece jen pro mě je hlavní, aby se holky cítily pohodlně ve svém stylu. Pro Kristen to téma bylo perfektní, proto jsme si vymysleli kalhoty rozdílné od šatů. Kalhotový kostým byl určitě její interpretací punk. Vzhledem k její lásce ke Converse[1] většina lidí očekávala, že se ukáže v nich. Ale věděla jsem, že se to nestane. Proto ji mám tak ráda. Myslím, že pokaždé když chce něco udělat tak se kvůli tomu přepíná. Bylo to víc než punk glam.

Jak jste viděla vyvíjet se Kristen na červeném koberci?
Ta holka je pořád stejná, co se stylu týká. Má ráda džíny a tričku k tomu Converse. Tak to nosí už od 14 let. Na koberci se možná její styl vyvíjí, ale v soukromí je pořád stejný, ale já to tak mám ráda. Začala jsem s ní ve 14 letech, kdy se z ní stala opravdová žena. Je odvážná a riskuje každý rok. Byla jsem naprosto udivena na poslední "Breaking Dawn" tiskové konferenci, kdy na sobě měla velice riskantní kousky, ale bylo to v pořádku, nechala mě to udělat. Myslím, že už si v módě přichází na své. Mám jí ráda, protože ví, co se jí líbí. Jsou věci, u kterých ví, že jí nejsou dobré a pohodlné a já to beru.

Co nebude nosit Kristen?
Minulý rok to byla legrace protože nám volali z The New York Times, že Kristen dosáhla minulý rok určitého trendu dokonce i peplum[2]. Přitom ona není fanouškem peplum, snažila jsem se s různými 20 druhy šatů peplum, ale nikdy to nevyšlo. Snažila jsem se o límec u krku, snažila jsem se tlačit ji, ale nešlo to.


Gallery Update: MET Costume Institute Gala

7. května 2013 v 22:15 | Sheela |  Gallery Update
Jak už jsem psala Kristen se zůčastnila akce MET Costume Institute Gala. Šaty navrhla Stella McCartney, účas má nasvědomí Adir Abergel a o líčení se postaral Beau Nelson.
fotky najdete: http://fan-kstewart.fanzoom.net/gallery/thumbnails.php?album=218
1~157.jpg5~66.jpg3~75.jpg4~69.jpgBJnveGzCUAASruR_large.jpgfd248e7ab6bc11e2ae9022000a1f9a21_7.jpg


MET Costume Institute Gala

7. května 2013 v 21:03 | Sheela |  Events
Kristen se účastnila večeru, který nese název MET Costume Institute Gala, kde jde hlavně o přehlídku luxusních šatů. Kristin dělala společnost její přítelkyně Stella McCartney - dcera bývalého člena kapely The Beatles a také známá hollywoodská herečka Cameron Diaz. Tento rok bylo téma Punk. Kristen podle mě zadání splnila dokonale! Šaty jsou právě její známé Stelly McCartney. O výrazné líčení se postaral Beau Nelson, jde sice o velmi výrazné líčení, ale to hold k punku patří. Účes jí dělal vlasový stylista Adir Abergel. Podle mě to Kristen opravu slyší. Ona prostě není typ na šaty. Jí sluší extravagantní móda. Zachvilku nahraji fotky, ale nejdřív tu pro vás mám videa z akce. :)