Diary

Back

14. září 2014 v 18:28 | Sheela
Vážení a milí,
jsem zpět! :P Tedy pokud si mě vůbec ještě někdo pamatuje. :) Jsem původní majitelka tohoto blogu, zakladatelka, které tento blog velmi chyběl. Kristen je srdcovka a vždy bude takže není se čemudivit, že tu jsem zpět, jelikož se mi po ní zastesklo. :) Blog bude rozjetý jako dřív, přidám fotky do galerie, protže tam nejsou řidané a pokud ano tak nejsou zařazeny do kategorii atd.
xoxo Sheela. :*

THE END

17. května 2014 v 11:46 | Sheela
Tak je to tu. Někdo s tím asi počítal dlouho jsem tu nebyla, pak přidala jeden článek a zas tu dlouho nebyla. Popravdě, přestalo mě to bavit. Ne blogování, ale přidávání o Kristen. Mám ji ráda, je skvělá, má v sobě jiskru a je upřímná i když na ni míří plno reflektorů. Ale už mě to tak nebere. Proto jsem se rozhodla založit si nový blog. Bude tam mix celebrit. uži, ženy, seriály. Všechno co vás napadne.
Momentálně pracuji na galerii, doplňuji fotky, abych mohla normálně přidávat. Takže přímo na blogu ještě nejsem.
Adresa blogu ale je:

heart-hollywood.blog.cz

Mám tam zatím jen pár celebrit, momentálně pracuji jen na holkách. Kluky přidám později.
Kdo by měl čas a chtěl by se stát spoluadminem rozhodně nebudu proti, bude tam hodně práce a je mi jasné, že to sama nebudu zvládat takže každá pomocná ruka se hodí. Pokud by se někdo dobrovolně nabídl, může si tam přidat celebrity jaké bude chtít. :)
Takže to je asi vše, goodbye, people. :)

Co dál?

19. dubna 2014 v 21:02 | Sheela
Zdravím, zdravím,
vím, že blog momentálně moc nejde, ano, stydím se za to, ale ne zatím se nevrátím. :D Fotky do galerie přidávat budu, ale články tak týden možná dva ještě nepřibudnou. Rozhodně ne o prázdninách, jsem skoro pořád venku, nebo s přítelem, noťas nevidím, jsem jen na mobilu, takže nestíhám. :D Hrozně se omlouvám.
AFFS PROSÍM NEMAZAT! :)
S. :)

Hurá!

30. března 2014 v 10:44 | Sheela
Nazdárek,
tak konečně můžu přijít s dobrou náladu a ne naštvaním nadáváním nad blbou galerií a tím, že budu muset všechno dělat od znovu. Ráno jsem zkusila jestli na sosugary jde přidávat fotky... A spadl mi kámen ze srdce, když jsem zjistila, že se to konečně rozjelo. Měla jsem neuvěřitelnou radost, takže jsem se pustila do nahrávání fotek se starším datem.
Taky bych se chtěla omluvit affs, že jsem teď neobíhala, polepším se. :) Dneska asi žádné novinky nebudou, za což bych měla být vděčná, jelikož minulý týden jsem byla nemocná a teď bych se konečně měla začít učit, když zítra píšu test a neumím ani řádek. :D

Všechno od začátku

25. března 2014 v 11:54 | Sheela
Je to na nic, jsem totálně naštvaná. Současná galerie na sosugary jela. Mně osobně ano, i přesto že ostatni s ní měli problémy, mně pracovala dobře. A najednou nejdou přidávat fotky takže si budu muset sehnat novou galerii a začít přidávat od znova. Ano, to mě opravdu netěší, protože to je hodně fotek. -_- Byla bych popravdě hodně vděčná, kdyby se ozvala nějaká dobrá dušička, co by mi s tím potom pomohla. :) Vím, že moc lidí čas teď nemá, ale kdyby se někdo našel byla bych ráda. :)
Takže jdu se vztekat, zatím. -_-

Stěhování...

12. ledna 2014 v 9:59 | Sheela
Já už jsem o tom uvažovala dlouho, Kristen mám přád ráda, ale přidávat novinky o ní mě už prostě nebaví. Ráda se podívám na její fotky, nové projekty a na filmy s ní, ale už si nedokážu představit, že bych sama o ní musela na tento blog něco přidávat. V poslední době jsem to brala spíš jako povinost. Kristen vždycky bude ta srdcovka, ale prostě je čas se přesunout dál. Tenhle blog jsem měla ráda, fakt jsem an něm pracovala, nechala jsem mu vyrobit cpg layout za který jsem zaplatila a investovala do něj svůj čas, proto mě to možná i mrzí ten přesun, ale vždycky je tu možnost, že se vrátím.
Ale teď je prostě chvíle, kdy budu s radostí přidávat o jiné celebritě, o někom koho jsem si v poslední době fakt oblíbila a o kom fotky, i když je to makačka, budu ráda přidávat.
Takže kdo bude chtít tak mě najde na novém blogu o Lily Collins. Zatím tam je jen pár věcí, hlavně se věnuji gallerii.

ONLINE-COLLINS.BLOG.CZ

A s tímhle blogem se rozhodně na dobro neloučím, možná, že si někdy postestknu a vrátím se ještě s radostí zpět.

Hola. :)

11. prosince 2013 v 22:01 | Sheela
Dobrý den, dobrý večer... :)
Konečně se hlásím. :) Jo já vím, dlouho jsem tu nebyla, ale buď nebyl čas nebo nálada. Poslední dobou jsem měla ve škole celkem frmol. Dneska se mi konečně ale podařilo dopřidat obrázky z Candids 2013, takže se novinky budou přidávat mnohem líp. :) Dokonce i Akce 2013 jsou hotové takže eď už pojedu jen starší dobu, což znamená, že s tím nemusím moc spěchat. :) Od víkendu bych to tu opět chtěla rozjet. Takže rozhodně bude rekonstrukce, protože nejsem spokojená s menu a rubrikami, pak udělám náběr, možná pár Vánočních kravinek a pokusím se začít pravidelně přidávat. :) Jo, jsem zvědavá jak dlouho mi to vydrží, naštěstí Kristen nepatří mezi celebrity, které se pořád někde ukazují, což mi dost ulehčuje. :)
Takže to bylo jen tak pro informaci. Možná tu ještě dnes přibudne rozpis rekonstrukce.
Takže zatím, Sheela! :)

Gallery layout #1

22. listopadu 2013 v 15:46 | Sheela
Konečně, konečně, konečně.. :33 Hrozně dlouho trvalo než mi sosugary povolilo upgrade gallerie a myslím, že kdybych nenapsala, že mám už hotový objednaný lay tak bych upgrade neměla. :D Lay je od skvělé chloé, která se mnou měla světskou trpělivost. Použila jsem její náhled, nechtěl se mi totiž otevírat photoshop asi to udělám později. :D
Takže kochejte se stejně jako já dětičky, protože ten lay je dokonalý. :3 Hned se mi chce víc přidávat obrázky než jindy. :) Mno uvidíme, ještě se musím hodně učit. :)
Ještě jednou chloé děkuju. :)
Zatím, Sheela.

Non news. :/

12. listopadu 2013 v 18:12 | Sheela
Žádné novinky, je to celkem hrůza do gallerie se mi přidávat nechce, radši dělám školu, kterou nestíhám. :D Pořád si na něco stěžuji já vím. :D Ale tak bylo y fajn kdyby se o Kristen objevily nějaké novinky, nebo rozhovor. Prostě cokoliv. Takže se nedivte, že tu nic nepřibývá. Nemá co. :D Tak zbývá se jen modlit aby se něco objevilo. :D

Gallery, gallery

2. listopadu 2013 v 18:38 | Sheela
Ahoj lidičky,
konečně jsem se dneska dokopala k znovupřidávání obrázků do gallerie a popravdě vůbec mě to nebaví! :D Je toho moc a celkem nuda, chtěla jsem to udělat o prázdninách, ale celé prázdniny jsem strávila u svého přítele, pak jsem se musela učit a nakonec jsem byla na párty s tanečníma. Takže dneska potom co jsem přijela od babičky jsem otevřela gallerii a začala přidávat. Jsem na sebe celkem pyšná, protože jsem doplnila pár kategorií, ale ty nejhorší zůstávají. Candids, Events. To je to na co se nejméně těším. Opravdu je tam hrozně moc fotek a je to zdlouhavá práce. Ale někdy ji už konečně udělat musím a nemůžu se tomu vyhýbat věčně. Navíc na gallerii jsem objednala lay od chloé, která ho už udělala a teď jen čekám na nastavení, chápu, že když byly prázdniny nechtělo se jí kódovat. Ale nemůžu se dočkat. :3 Doufám, že se vám bude líbit stejně jako mně. :)
Takže mizím opět pracovat. :) Užívejte víkend. Sheela :3
 
 

Reklama
Reklama